2017 Tesettür Modası

 

Tesettür modası her sene olduğu gibi bu sene de birbirinden öne çıkan şık tasarımlarla tesettür modasını takip eden kadınların ilgi odağı haline geliyor. Bunun için 2017 yılının tesettür modası hakkında bilgiler vererek öne çıkan tesettür tasarımları ele alındı. Bu tasarımlar bazında hem sonbahar&kış modasına uygun hem de trend en yeni tesettür modası takip edilebilir.

 

TREND RENK HANGİSİ?

 

2017 trend tesettür modasına göre bu yılın trend rengi yıl boyunca kırmızı. Kadınlar kırmızı rengini hem açık bir renk olduğundan hem de birçok çanta ve ayakkabı ile kombinesi yüksek oranda olduğundan tercih ediyorlar. Bununla birlikte romantik bir tesettür kombinesi oluşturduğu için de kırmızı rengi birçok farklı tercihlerle uyum içinde olabiliyor. Örnek vermek gerekirse kaşe kiremit rengi kaban ve siyah renk ayakkabılarla zarif bir sonbahar modası oluşturmak tesettür modasının bu yılki önde gelen trendlerinden birisi olması bakımından dikkat çekiyor.

 

2017 YILININ EN ÇOK TERCİH EDİLEN TESETTÜR KOMBİNİ

 

Makalede ayrıca en çok tercih edilen tesettür kombinlerinin üzerinde durmak gerekir. Türkiye’nin önde gelen tesettür moda tasarımcılarının da aynı görüşü paylaşarak yer verdikleri başlıca tercih edilen tesettür kombini arasında ipek görünümlü şal ve bunu destekleyen bej renkli eşarp, rose gold çanta ve ayakkabılarla önde gelen bir tesettür kombini üçlemesini oluşturuyor. Bu kombinin yanı sıra yine kırmızı rengini sevenler de yılın en çok tercih edilen romantik tesettür stilini kullanabilirler. Bu farklı kombinlerle sonbahar&kış modasının öne çıkan tasarımlarını oluşturmaktadır. Bu tasarımlar da birbirinden şık ve tasarımı geniş olan tesettür modasının 2017 yılına damga vuran özellikleri arasında yerini almaya devam etmektedir. Böylelikle sürekli yenilenen halleriyle tesettür modasında da birbirinden öne çıkan yeni tasarımlar daima güncelliğini korumaya devam ederek tesettür modasını takip eden kadınların dikkatlerini çekmektedir. Böylelikle söz konusu tasarımlar, yıl boyu dikkat çeken yıl boyu kırmızı rengin sarıp sarmaladığı romantik stiliyle kadınların en fazla üzerinde durdukları renk stillerinden birisini yansıtmaya devam etmektedir. Bu yansıtılan farklı tip kombinlerle yeni sezonun öne çıkan şık ve sonbahar modasına uyan tasarımlar oluşturulmuştur.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir