2017 Tesettür Gömlek Modelleri

 

Tesettürlü bayan giyiminde en çok gömlek kombini kullanılmaktadır. Her yaşa, her ortama uygun olan tesettür gömlek modelleri 2017 yılının da en gözde kıyafetidir.

 

2017 Kışlık Tesettür Gömlek Modelleri

 

2017 tesettür gömlek modelleri kalın kumaşlardan oluşmalıdır. Bu kış da sıcak ve hafif renkli tesettür gömlek modelleri tercih edilmelidir. Bebe yaka, hakim yaka ve boğazlı yaka gibi gömlek modelleri pantolonla kombine edilebildiği gibi uzun etekle de kombin yapılabilir. Pamuklu ve toz tutmayan kumaşlar tercih edilmelidir. Şıklığına önem verdikleri kadar rahatına önem veren bayanlar bebe yaka gömlek modellerini tercih edebilirler.

 

2017 Yazlık Tesettür Gömlek Modelleri

 

Yaz mevsiminin olmazsa olmazlarındandır tesettür gömlek modelleri. Etekle kombin edildiği gibi pantolonla da çok güzel kombin edilebilir. 2017 yaz mevsiminde yarasa kollu gömlek modelleri daha fazla tercih edilmelidir. Yarasa kollu gömlek, kullanışlı bir yazlık gömlek modelidir. Bu yaz en çok pudra rengi ve sarı renk tercih edilmelidir. Yaza en çok yakışan desen ise, çiçek desenidir.

 

Tesettür gömlek modelleri son zamanlarda kreasyonları artmakla birlikte birbirinden şık ve rahat tasarımlarıyla karşılaşılmaktadır. Tesettür giyinmeyen bayanların bile ilgisini çekmektedir. Çiçek desenlerinin yanı sıra fır fır ve mozaik desenleri de fazlaca tercih edilmektedir. Gömleğin üzerine giyilen bir ceket, takılan bir kolye ise şıklığa şıklık katar. Tesettür gömlek modellerinden giyecek olan bayan, takacağı çantanın sade olmasına dikkat etmelidir.

 

Tesettür Gömlek Modelleri Tercih Edecek Bayanların Dikkat Etmesi Gerekenler

 

Tesettür gömlek modelleri, tesettürlü bayanlar tarafından çokça tercih edildiği için dikkat edilmesi gereken detaylar artmıştır. Gömlek modelleri etekle kombin edilebilir ama eteğin oldukça sade olması gerekir ki gömleğin önüne geçmesin. Eğer pantolonla kombin edilecekse pantolon; gömleğin modeli yarasaysa dar olmalı, bebe yakaysa bol paça olmalıdır. Aksi takdirde şık bir görünüm kazanılmayabilir. Tesettür gömlek giyecek olan bayan en az bir takı takmalıdır. Bu takı kolye olursa daha iyi olur ama saat, bileklik de olabilir. Eğer tesettür gömleğin altına pantolon giyiliyorsa ayakkabı düz olmalı, etek giyiliyorsa topuklu olmalıdır. Eşarp ya da şalın rengiyse sade olmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir