2017 Tesettür Giyim Ferace Modelleri

tesettür tunik

 

Feraceler tesettür giyim içerisinde geçmiş dönemlerden gelen bir giyim ürünü olmaktadır. Zaman içerisinde modern moda markaları tarafından aslına bağlı kalınarak modernize edilmiş ve günümüzde hemen hemen her yaştan tesettürlü hanımlara özel tasarımlarla sunulmaktadır.

 

Yeni Sezon Ferace Modelleri

 

Tunik tarzında ferace modelleri yeni sezonun spor tasarımları arasında yer alıyor. Genellikle fermuarlı tasarımlar içerisinde belden bağcıklı kullanımlara da yer verilebiliyor. Lacivert, haki ve ekru renk tonları da yeni sezonun öne çıkan renk tonları arasında yer alıyor. Ayak topuklarına kadar uzunlukları ile genellikle tercih edilen feracelerde bazı tasarımlarda gipür detayları ile şık kullanımlar elde edilebiliyor. Arka kısmı daha uzun, ön kısmı daha kısa modellerde tercih edilebiliyor. Bu alanda tesettür giyim yeni sezon ürünleri içerisinde pelerin tarzı detaylarda dikkatleri çekiyor. Belde kullanılan kemer detaylı kısa modeller pantolonlar ile kombine edilebilmektedir.

 

Kapüşonlu Ferace Modelleri

 

Kapüşon tasarımları da feracelere çok yakışan bir detay olmaktadır. Bu nedenle kap havası verilen ferace modelleri de çok hoş kullanımlar oluşturmaktadır. Etek uçlarında yeni sezonda asimetrik kesimler kullanıldığı da görülmektedir. Ferace modellerine nakış detayları çok yakışıyor. Bu nedenle hemen hemen her modelin kolunda, yakasında, fermuar kısmında, belinde nakışlar kullanılabiliyor. Bej ve oliv renk tonlarında tesettür giyim modelleri içerisinde yeni sezon vitrinlerde yer alıyor. Uzun modellerde içli dışlı takımlar şeklinde tasarlanan seçeneklerde bulunmaktadır. Şifon kumaş seçenekleri ile sunulan daha abiye tarzında modellerde özellikle saks mavisi renk tonunda oldukça hoş olmaktadır.

 

Yarasa Kollu Ferace Modelleri

 

Yarasa kollu modellerde bilekten sıkan tasarımlar feracelerde çok yakışıyor. Genellikle bu tarz kullanımlar abiye olarak tercih edilmektedir. Yeni sezonda bu modellerde de daha pelerin havası bulunmakta ve dizlere kadar olan uzunlukları da ile pantolon eteklerle kombine edilebilmektedir. Bu modeller daha çok salaş giyim tarzı benimseyen tesettürlü hanımlar için kullanışlı olabiliyor. Yeşil renk tonunda model seçenekleri de ferace tasarımlarına çok yakışıyor ve zarif bir hava veriyor. Tül detaylar yeni sezonda feracelerde de çok fazla karşılaşılmaktadır. Yaka kısımlarında kullanılan ip ya da püsküllerde daha spor bir tarz oluşturuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir