2017 Sonbahar Ve Kış Modası Tesettür Elbise Modelleri Nelerdir?

 

Sonbahar – Kış modası içinde tesettür elbise modellerinin yeri;

 

2017 yılı sonbahar – kış modasını incelediğimizde özellikle tesettür elbise modellerinde düz renklerin tercih edildiği görülmektedir. Düz renk – uzun kadife elbise modelleri kapalı baylar için kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasına gireceği düşünülmektedir.

 

Tesettür elbise modellerinde dikkat çeken nakış motifleri nelerdir?

 

Nakış bu senenin de trendleri arasında yer almaktadır. Uzun düz elbise modellerini hareketlendirmek ve daha şık konuma getirmek adına kullanılan nakış modelleri oldukça dikkat çekici konumda yer almaktadır. Özellikle internet üzerinden online satış imkanı sunulan sitelerde en çok tercih edilen elbiseler içerisinde nakış motifli tesettür elbise modelleri bulunmaktadır. Tercih edilen nakış motifleri genellikle omuz kısmına işlenen sade çiçek motifleri ya da ön kısma konulan işlemeler elbiseler üzerinde yer almaktadır.

 

2017 yılı trendleri nelerdir?

 

2017 sonbahar – kış modası tesettür kıyafetleri içerisinde en çok göze çarpan ve bayanların tercih ettiği uzun, tek parça elbise modelleri yer almaktadır. Kış modasına uygun olarak daha çok mat ve koyu renklerin kullanıldığı elbise modellerine ek olarak, pastel renklerinde bu sene kumaşlarda kullanıldığı ve tercih edildiği görülmektedir. Vücuda oturan elbise modelleri dışında bol ve rahat elbise modelleride kapalı bayanların beğenisine sunulmaktadır. Muhafazakar giyim modası içerisinde modern bir tarz yaratmak isteyen bayanların tercihi olan elbise modelleri, 2017 sonbahar – kış modası içerisinde yerini alarak, moda severlerin beğenisine sunulmaktadır. Sade modellerden hoşlanmayan tesettürlü bayanlar için tasarlanmış olan kendinden desenli kumaşlar ile üretilmiş olan elbise modelleri, alternatif olarak bayanların beğenilerine sunulmaktadır.

 

Beden yapısından, farklı renk ve kumaş sıkalasına kadar değişik zevklere uygun modeller, muhafazakar giyim satan mağaza vitrinlerinde ve internet üzerinden satış yapan online mağazalarda yerini alarak, moda severlerin beğenisine sunulmaktadır. Online satış yapan alışveriş sitelerinden, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş yapma kolaylığı ile hiç yorulmadan satın alınabilmektedir. Elbiseleri tamamlayan aksesuarlarda yeni sezonda bayanların dikkatini çekici özelliklerde üretilerek, modayı yakından takip eden ve kombin yapmaktan hoşlanan muhafazakar bayanların tercihleri arasında yerini almaktadır. Özellikle elbise modellerini tamamlayan eşarp ve şallar tercihlerin başında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir