2017 Sonbahar Kış Modası Tesettür Alışveriş Trendleri Nelerdir?

Yeni sezon sonbahar kış koleksiyonları vitrinlerde yerlerini almaya başladı. Oldukça beğeni toplayan modeller daha estetik ve şık kombinlerde yer alacaktır. Her yıl yeniliklere açık olan moda severler, bu yılda hem kaliteli hem de zarif bir tarz oluşturacak ürünler bulabilecektir. Genel olarak sade çizgiler dikkate alınmaktadır. Bayanlar şıklıklarının yanında oldukça rahat kıyafetler bulabileceklerdir.

 

Yeni Sezonun Trend Renkleri

 

Sonbahar- kış sezonunda genel olarak koyu renkler tercih ediliyor. Ancak sıcak renklerde modeller bulabilmekte mümkün oluyor. Özellikle eşarplar canlı renklerle hazırlanmış olmakta ve çok mükemmel görüntüler oluşturmaktadırlar. Ayrıca metal aksesuarlarla da kombinler zenginleştiriliyor. Şık bir seçim yapmak için bütün olarak bir uyum düşünmeniz gereklidir. Manto ve ceketlerde tesettür alışveriş yaparken kemer kullanımları öne çıkıyor. Zeytin yeşili kabanlar, pudra renk tonlarında ve kollardaki kürkleri ile mantolar zarif tesettürlü hanımların şık seçimleri arasında yer alıyor.

 

Kıyafetlerde Metal Aksesuarlar Öne Çıkıyor

 

Bordo renk tonlarında kap tarzında etek uçlarında asimetrik kesimleri bulunan modellerde günlük kullanımlarınız için ideal bir şıklık olmakta ve oldukça keyifli tesettür alışveriş seçenekleri oluşturmaktadır. Detay olarak incilerde hem tuniklere, hem de elbiselerin üst kısımlarında dantel tarzında uyumları ile çok beğeniliyor. Kol kısımlarında volanlı tasarımlar genellikle fuşya renk tonlarında hoş kullanımlar oluşturmaktadır. Püsküllü tasarımlar ise birkaç sezondan bu yana çok beğenilen kullanımlar arasında yer alıyor.

 

Abiye Modellerde Şifon Uyumu

 

Abiye tesettür alışveriş seçenekleri içerisinde ise kollarda ve yakalarda kullanılan dantel, incili, pul- payet işlemelerde şıklık oluşturmaktadır. Özel günlerde şık kullanımlar için dantellerden oluşan tasarımlarda tercih edilebilir. Yeni sezon renkleri arasında mor, yeşil, siyah öne çıkarken her dönemin abiye rengi olarak fuşya şık seçimleriniz arasında yeni sezonda da yer alacaktır. Klasik ve modern çizgilerin harmanladığı modellerde koleksiyonlar içerisinde yer alıyor. Daha duru ama daha görkemli ve yenilikçi ürün tasarımları ile yeni sezonda da tesettürlü hanımlar çok şık olacaktır. Elbiselerde pelerin detaylar, dış giyimde ayak bileklerine kadar uzayan hakim yaka yeleklerde geçmişle günümüzü harmanlayan çok özel kullanımlardır. Eşarplarda canlı renkler, kıyafetlerde pastel kullanımlarla kombine edilmektedir.

Kaynak: tesetturpazari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir