2017 Pileli Tesettür Elbise Modelleri

tesettür giyim elbise

Tesettür giyim alanında yeni sezon model tasarımları içerisinde pileli tesettür elbise modelleri çok beğeniliyor. Özellikle yakanın hemen alt kısmında başlayan modeller hem geniş durmakta, hem de şık bir kombin parçası olmaktadır.

 

Robadan Pileli Elbiseler

 

Robadan kullanılan modeller elbise olarak tesettür ruhuna daha uygun tasarımlar olabiliyor. Bu nedenle kullanılan pile detayları ile çok daha şık bir kullanım ortaya çıkabiliyor. Pudra renk tonunda bir model ile siyah bir şal kombine edilebilir. Haki renk tonu da birkaç sezondan bu yana trend renk tonları arasında yer alıyor. Vizon renk tonunda bir şal ve ayakkabı ile de bu şekilde bir kombine elde edilebilir. Bu alanda pile kısımları göğüs altından itibaren de başlayabilir. Mürdüm ve fuşya renk tonları da bu renk tesettür elbise modelleri ile çok hoş kullanımlar oluşturacaktır.

 

Geniş Pileli Modeller

 

Sık pileler kullanılabildiği gibi daha geniş pileler ve cep detayları ile de çok daha kullanışlı modeller elde edebilirsiniz. Bazı modellerin sadece etek kısmında pileler kullanılabilir ve abiye olarak tercih edilecek tasarımlar olarak değerlendirilebilir. Ön kısımlarında kullanılan düğmeler ve volanlı kolları ile tercih edebileceğiniz vizon renk tonlarındaki modellerde sadece eteklerde kullanılan sık pilelerde hoş tesettür elbise modelleri oluşturacaktır. Etek kısmında kullanılan pilelerin eteğe kloş bir hava katması sağlanabilir ve bu şekilde de çok şık kullanımlar elde edebilirsiniz.

 

Büzgülü ve Pileli Modeller

 

Bel kısmından itibaren büzgülü modellerde pile detayları ile farklı bir tarz oluşturabiliyor. Özellikle kollarda kullanılan büzgüler kullanım kolaylığı da sağlayabilmektedir. Hazır yakalı modellerde de farklı aksesuarlar tercih edilebilir. Özellikle boy olarak biraz kısa olan tesettürlü hanımlar bu tarz modellerle daha zarif kullanımlar elde edebilirler. Boydan elbiselerden bel kısmından başlayan geniş pileler ve salaş tarzlarla birlikte kullanılan geniş cep detayları da bu tarz modellere çok yakışıyor. Salaş tarzlar bol kullanımları ile her yaştan tesettürlü hanımlar için kullanım açısından oldukça rahat modeller olmaktadır. Büyük beden tesettürlü hanımlarında rahatlıkla kullanabileceği bu modeller içerisinde kendi tarzınıza özel seçenekler bularak farklı alanlardaki kombinleriniz için tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir