2017 Kot Gömlek Bayan Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Yazın gelmesiyle birlikte kot gömlek bayan modelleri vitrinlerde yerini almaya başladı. Kot gömlek bayan modelleri kombini kolay olması nedeniyle genç kızların en büyük tercihidir. Genellikle spor giyimde tercih edilen kot gömlek bayan modelleri şık gösterdiği gibi aynı zamanda rahattır.

 

Hangi Model Kot Gömlek Tercih Edilmelidir?

 

Kot gömleklerin rehavet görmesiyle birlikte modelleri artarak vitrinleri süslemiştir. 2017 kot gömlek bayan tercihleri nakış detaylı kot gömlekten yana olmuştur. Herhangi bir çiçek nakışı kot gömleği şık ve farklı göstermiştir. Çiçek nakışı sol göğsün olduğu hizada olmakla birlikte sağ göğsün olduğu hiza nakışsız bırakılmıştır. Çünkü kot gömlek nakışlarla boğulmak istenmemiştir. Kot gömlek elbise olarak tasarlanmıştır. Çok fazla tercih edilmese de, daha şimdiden bazı bayanların gözdesi haline geldi. Kot gömlek elbise kolları uzun olduğu gibi kısa da olabilir. Tamamen tercih eden kişinin isteğine göredir. Zımbalı bayan kot gömlek modelleriyse eskisi kadar fazla tercih edilmemektedir. Bunun nedeni yeni çıkan modellerin yanında sönük kalmasıdır.

 

Kot gömlek modası geçmeyecek parçalardan biridir. Sokak giyiminde, spor giyiminde veya herhangi bir giyimde tercih edilmesinden dolayı her yıl moda olmuştur. Ne giyeceğine karar veremeyen, dolabın başında saatler geçiren hanımların ilk tercihi olmuştur.

 

Kot Gömlek Bayan Nasıl Kombin Edilir?

 

Kot gömleğinizi deri eteğinizle veya kumaş eteğinizle kombin yapabilirsiniz. Deri etekle kombin yapacaksanız, uzun botlarla veya topuklu ayakkabıyla giymelisiniz. Kot gömleğin diğer güzel özelliği ise ceket şeklinde de kullanılabilmesidir. Tişört ya da askılı kıyafetinizin üzerine kot gömleğinizi bir giyerek bir ceket gibi kullanabilirsiniz. Kot gömleğinizi aynı tondaki bir jean pantolonla kombin yapabilirsiniz. Bu yapacağınız kombin her sene aynı şıklığı verecektir. Kot gömleğinizin üzerine blazer ceket giyerek kombin yapabilirsiniz. Kot gömleğinizi kalem etekle kombin yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz. Kot gömleğinizi giydiğiniz sade elbisenin üzerine de giyebilirsiniz. Bu sizi farklı ve şık gösterecektir. Kot gömleğinizi bir takıyla kombinlemek istiyorsanız, takı oldukça büyük ve gösterişli olmalıdır. Kot gömleğinizin tüm düğmelerini kapatabileceğiniz gibi birkaç düğmesini açarak da giyebilirsiniz. Kot gömleğinizi şortlarla da kombinleyebilirsiniz. 2017 yılının en çok tercih edilen kot gömlek kombini şortla yapılan kombindir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir