2017 Kışlık Elbise Modelleri Ve En Son Trendler

Havalar soğudukça daha kalın daha sıkı giyinmek istiyor ancak aynı zamanda şık ve hoş da görünmek istiyorsanız en güzel, en moda kışlık elbise modelleri ile tanışmalısınız. 2017 kışlık elbise modelleri daha vitrinlere çıkmadan trendlerden haberdar olmalısınız.

 

2017 kışlık elbise modellerinde işlemeler geri dönüyor!

 

Çok uzun zamandır hayatımızda arka planda kalan işlemeler bu sene ünlü modacıların sayesinde önce podyumlara sonra da günlük hayata geri döndüler. İncecik işlenmiş, tek renk parıltılı taşlarla zarafet katılmış işlemeler kadar, büyük çiçek desenleri oluşturan daha sıcak ve tanıdık modeller de kışlık elbiselerde sıkça karşınıza çıkacak.

 

2017 kışlık elbise modellerinin en trend renkleri!

 

Bu senenin en trend renklerinin ilki; kocaman harflerle KIRMIZI! Hemen her moda etkinliğinde podyumlara sığmayan ateş rengi önümüzdeki sonbahar ve kış döneminin en sevilen ve en sarsıcı rengi olacak. Kırmızı kadar vitrinleri işgal edecek diğer renk ise çikolata kahvesi. Muhteşem bir sıcaklığa ve derinliğe sahip olan çikolata kahvesi kış günlerine yakışan rengiyle sizin de elbiselerinizin vazgeçilmezi olmaya aday!

 

70lerin ekoselerini özleyen var mı?

 

70li yılların büyük ekoseleri nihayet geri döndü. Üstelik sadece kışlık elbise modelleri değil ceketlerden mantolara tüm kıyafetlerde bol bol karşınıza çıkacak. Elbiselerde tercih etmeyen ama trendleri takip etmek isteyenler için ekoseli ceket ve yelekler ile elbiseleri kombinlemek de mümkün.

 

Viktorya dönemi fırfırlı yakalarını denemenin tam zamanı!

 

2017 senesine geçmişten ışınlanan trend Viktorya dönemi kadınlarında görmeye alışık olduğumuz fırfırlı yakalar. Boynu tamamen saran bu fırfırlar ile elbiseler hareket kazanacak. Bu trendi elbiselerine ilk taşıyanlar ise elbette cesur ve stil sahibi kadınlar olacak.

 

Diz altı etek boyları 2017’de hak ettiği değeri buluyor!

 

Yıllardır bir kenara itilen diz altı etekler, bu sene en trend kışlık elbise modellerinin ayrılmazı olacak. Özellikle kışlık elbise modelleri ve eteklerinde kullanılacak bu etek boyu ile balerinlerin kıyafetlerini anımsatan detaylar günlük hayata taşınacak. Uçuşan kumaşlar ile hazırlanan abiye elbiselerde de sıkça karşımıza çıkacak diz altı etek boyunun en önemli özelliği ise diz kapağı ile bileğin tam ortasında sonlanacak olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir