2017 Kışlık Elbise Modelleri Ve En Moda Renkler

Kadın gardıropları ve erkek gardıropları arasındaki en büyük fark kuşkusuz renklerdir. Kadınların hayatlarının her alanına taşıdığı renkler en çok kıyafetlerinde göze çarpıyor. Bu senenin kışlık elbise modelleri ve en çok tercih edilen renklerini de modacılar kadar kadınların tercihleri belirliyor.

 

2017 yılının en moda rengi mavi!

 

Bu sene ünlü modacıların en çok tercih ettiği renklerden biri olan mavinin iki tonu ön plana çıkıyor. Bunlardan ilki nehir kenarı adı verilen, denizci mavisi ve kobalt mavisi arasında gezinen bir ton. Sakinleştirici etkisi ve kendine güveni temsil eden hissiyle bu rengi kışlık elbise modellerinde sıkça görmek mümkün! Bir diğer mavi ton ise bebek mavisidir. Buz mavisi ile kobalt mavisi arasında gidip gelen bu ton, nehir kenarı adlı renkle sıkça kombinlenerek kullanılıyor ve yine kışlık elbise modelleri için aranan bir renk oluyor.

 

Gri bu senenin de vazgeçilmezi!

 

Kış günlerinin olmazsa olmaz renklerinden biri olan gri, kışlık elbise modellerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Özel davetler, ofis ve günlük kıyafetlerde farklı tonları ile tercih edilen gri, giyenlerde sofistike bir hava yaratıyor.

 

Kış güneşini çağıran trend; hardal rengi!

 

Tekdüze, soğuk kış renkleri arasında öne çıkan renklerden biri de hardal! Son birkaç senedir kadınların tercihi olan hardal renk bu kış da yine revaçta. Hardal rengi kışlık elbiseler hem giyenin görüntüsüne enerji katıyor hem de bu rengin egzotikliğini kıyafete taşıyor.

 

Taba ile kışlık elbise modellerinde etnik çağrışımlar!

 

Taba rengi kış günlerinin 2017deki vazgeçilmezi oluyor. Sıcak tonu ve etnik duruşu ile kış günlerine özlenen yaz havasını taşıyan taba rengi, elbiseler kadar hırkalar ve kazaklarla da gardıroplarınızı renklendirmeyi vaat ediyor.

 

Yeşil ile kışlık kıyafetlerde doğal çağrışımlar!

 

Zeytin yeşili ve haki yeşil hemen her sene kış günlerinde görmeye alışık olduğumuz renkler. Bu ikili bu sene de kadınları yalnız bırakmıyor. Zeytin yeşilinin enerjisi ve haki yeşilin dinginliği elbise modellerine doğal çağrışımlar katıyor.

 

Günlük hayatta metalik renkler!

 

Gümüş, altın ve rose gibi metalik renkler hayatımızın her alanında olduğu gibi kışlık elbiselere de hakim oluyor. Özellikle kışlık gece kıyafetlerinin dışında günlük hayatta giymek için tasarlanan metalik renkteki kışlık elbise modelleri ile günlük hayatımıza pırıltılar katılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir