2017 Kış Sezonu İçin Tesettür Kombinleri

Sıcak yaz günlerinin geride kalması ile kışlık kıyafetler de yavaş yavaş vitrinlerdeki ve dolaplardaki yerlerini almaya başladı. Bu senenin en moda tesettür kombin seçeneklerini ve bu kış sezonunun tesettür giyim trendleri aşağıda ki yazıda yer almaktadır.

 

Bu kışın modası yine pastel renkler

 

Kış sezonu denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biridir pastel renkler. Her kış sezonu olduğu gibi tesettür kombin de bu sezon yine pastel renkler moda. Sütlü kahve, koyu hardal sarısı, gül kurusu ve petrol mavisi bu kış sezonunda tesettür kombinlerinde en çok tercih edilen renkler arasında sıralanabilir. Bu sezon özellikle birbirinin tonu olan renklerin sıcak uyumu farklı kombinlerde oldukça ön plana çıkıyor. Hardal sarısı ve camel renklerinin uyumlu ahengi buna örnek olarak verilebilir. Siyah ve beyaz renklerin kombini, önümüzdeki kış sezonunun en asil kombinlerinden biri olarak vitrinlerde yerini alacak ve popülerliğinden hiç bir şey kaybetmeyecek gibi duruyor. Siyah ve beyazın, aralarındaki mükemmel uyumunu ön plana çıkaran üçüncü bir renk ile oluşturulan kombinler de bu sene oldukça sık kullanılan kombinler arasında yer alıyor. Bu sezonun en moda kombinlerinden biri de lacivert, bordo ve somon üçlüsü ile oluşturulan kombinlerdir. Bordonun sıcak esintisi lacivertin cesur dokusu ile birleşerek soğuk kış ayları için sıcacık bir kombin haline dönüşüyor. Bu kış sezonu için karşımıza çıkan bir diğer mükemmel ikili isi mavi ve yeşilin dinamik birlikteliğinden oluşuyor. Mavi ve yeşil birlikteliği bu sezonun en enerjik kombini olarak çıkıyor karşımıza.

 

Zarif çizgilerin hakimiyeti

 

Geçtiğimiz yaz sezonunda olduğu gibi bu kış sezonunda da zarif çizgilerin hakimiyeti tüm tesettür kombinleri üzerin de belirgin bir şekilde hissediliyor. İster etek gömlek kombinleri olsun, ister pantolon ceket veya panço kombinleri olsun salaş ve bol kesimlerden ziyade zarif ve vücudu saran kesimler kullanılıyor. Önceki yıllar moda olan bilekte kalem pantolonlar bu sene ki tesettür kombinlerde de sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alıyor. Etek ve elbiselerde ise çan ve kiloş kesimler kış sezonunun trend modelleri arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir