2017 İçin Tercih Edilebilecek 5 Stil Önerisi Nedir ?

Tesettür giyim piyasasının hızlı bir şekilde ilerliyor olması sayesinde pek çok tesettür ürününü kolayca bulabilmek mümkündür. Üstelik kolay alışveriş yapabilme imkanının bulunması, online sitelerde yüzlerce seçeneğin sunulması sayesinde tesettürlü kadınların şık giyinebilmesi mümkün olmaktadır. Özellikle 2017 yılının trend modelleri arasında yer alan tunik modelleri  çok fazla tercih edilmektedir. İstenilen tunik modelleri ile tesettür kombin oluşturabilmek mümkündür. Özellikle fazla kilolu olan bayanların giyim tercihinde bulunurken zorlanmasına bir tesettür giyimde kolayca alternatif bulmak mümkün olmaktadır. Siyah giyerek var olan kiloları gizleme derdine son veren tunik modelleri her bedenden ve her yaştan tesettürlü kadını memnun etmektedir. Kalıplaşmış giyim tarzlarının dışına çıkarak yepyeni ve göz alıcı tasarımlar oluşturmak mümkündür. Sokak stilinde de yıldız olmanın en iyi yolu 2017 tesettür giyimde yer alan tunik modellerini tercih etmektir.

 

– Büyük Desenli Tunikler Yerine Minik Desenler Tercih Edilmeli

 

İri desenlerin modasının geçmesi nedeni ile daha minik desenlere olan yönelim tüm beden ölçülerine sahip olan kadınları daha stil görünmesinde yardımcı olmaktadır. Naif çiçeklerden oluşan tunik modellerinde kendinizi çok daha enerjik ve rahat hissedebilirsiniz. Göz yoran ve dikkat çeken desenler kombininize dahil olmamalıdır. Minik desenlerin hakim olduğu tunik tercihinde bulunduğunuzda sade ve bol paça bir pantolon giyebilirsiniz.

 

– Canlı Renklere Dolabınızda Yer Açın

 

2017 sezonunun da özellikle bahar renkleri hakimdir. Baştan aşağıya simsiyah giyinmek yerine renkli bir tunik tercih edebilirsiniz. Baharın en taze ve en canlı renkleri ile oluşturacağınız kombin ile tüm dikkatleri çekebilirsiniz.

 

– Dikkat Dağıtan Kombinler

 

Memnun olmadığınız vücut hatlarınızı gizlemek için dikkat dağıtan kombinler yapmayı tercih edebilirsiniz.

 

– Dış Giyimin Akıl almaz Gücü

 

En uygun tunik tercihinde bulunduktan sonra dış giyim tercihinizi de çok iyi yapmanız gerekmektedir. Canlı ve desenli modellerin üzerinde sade rengin hakim olduğu ferace, yada pardesü daha iyi olmaktadır.

 

– Doğru Kesim Parçalar Tercih Edin

 

Bol kesim ve salaş kıyafetleri tercih ederek kendinizi çok daha rahat ve dinamik hissedebilirsiniz. Dar kesim üzerinize yapışan tunik modelleri gün boyunca rahatsızlık verebilmektedir. Dar bol tercihini yaparken çok iyi bir şekilde ayarlamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir