2017 İçin Hangi Kıyafetler Moda?

Panço Modelleri

 

Moda denince akla ne gelir?

 

Kadınların giyimlerine, takılara, ayakkabılara ve bakımla ilgili daha pek çok konuya olan ilgileri her zaman bilinir. Bu sebeple de moda olan parçaların her zaman yakın takipçileridir. Moda denildiğinde akla hemen, o dönemin en hit parçaları akla gelir. Farklı ürün gruplarından bahsetmek mümkündür, ancak genelleme yapıldığında oldukça zengin bir ağa sahiptir. Kıyafetten takıya hatta en çok kullanılan renklere göre bile modadan bahsedebilmek mümkündür. Fakat mevsime göre ilk akla gelecekler değişebilir. Mesela yazın, akla hemen senenin modası olan bikini ya da mayolarına göz atılır. Kış içinse, kaban modelleri ya da en trend olan renkler merak edilir. Peki, senenin yaz ve kış modası nelerdir?

 

2017 yaz modası

 

Yaz aylarında pek çok kıyafet ve sandalet modelleri yine tasarımcılar tarafından beğeniye sunuluyor. Kıyafetlerde yine ince tril tril kumaşlar ve sarı, yeşilin açık tonları ve kremle beyaz rengi en trend renkler arasında yer alıyor. Uzun boyundan bağlı elbiselerle, şile bezinden yapılan otantik düz renkli elbiseler ise görsel şölen yaşatıyor. Ayrıca tulumlarda yine son derece şık modelleriyle, en hit parçalar arasında yer alıyor. Tulumların altına ise bu yaz spor tarzda ayakkabılar ve düz sandaletler kullanılıyor. Ağırlıklı olarak tuşum modellerinde sırt detaylarına yer verildiği ise dikkatlerden kaçmıyor. Pencere detayları mükemmel bir estetik oluşturuyor. Bu yüzden sırt dekoltesi seven bayanlara, moda olan tulumlara ilgi göstermeleri gerektiği duyurulur. Bu arada tulumlarda da hemen her renge rastlamak mümkün oluyor.

 

2017 kış modası

 

Kış içinse gri, hardal ve siyah renklerin kullanıldığı moda renkler hakim. Kalın kumaşlardan tasarlanan tulum ya da ikili kombinler oldukça şık duruyor. Hardal rengi ceketler, daha çok spora yakın tarzıyla dikkat çekiyor. Pantolonlarda ise havuç modelinin hem rahat bir kesim olmasından dolayı hem de günün her saati için kombinlenen bir parça olmasından dolayı fazlasıyla ilgi gösteriliyor. Yani mevsimin modası doğru adımlarla ilerliyor. Ayrıca kışın için moda olan botlar ise, çok yüksek topuklu olmayan ve kalın yapıda oluyor. Kış için moda yine rahat stillerle kendini gösteriyor. Ancak dişiliği de biraz ön plana çıkartıyor. Havuç pantolon, kalın topuklu botlar ve üzerine giyilen dekolteli ya da pencere detaylarına sahip farklı stil bir gömlek, ufacık bir detayla bir adım öne çıkartıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir