2017 Gömlek Modellerinde Yeni Trendler Ve Fiyatları Neler?

Her bayanın gardırobunda önemli bir yere sahip olan gömlekler, bu yıl da birbirinden şık modelleri ile vitrinlerdeki yerini aldı. Bu yılın bayan gömlek fiyatları da her bütçeye ve ihtiyaca uygun biçimde düzenlendi.

 Beyaz Gömlekler Her Zaman Moda

 

Beyaz gömlekler, gerek iş yaşamında gerek günlük yaşamda en sık tercih edilen gömlek türüdür. Bu yılın trend gömleklerinde, beyaz gömlekler her zamanki yerini koruyor. Bu gömleklerin yaz için tasarlanan modellerinde sıfır kollar, oldukça şık bir görüntü elde ediyor. Sıfır kollu beyaz gömleklerin bazı çeşitlerinde, bel kısmında uygulanan gömlek kumaşı ile uyumlu bir kuşak, dikkat çekiyor. Beyaz gömlek modellerinde, genellikle salaş bir tarz karşımıza çıkıyor. Bu tarz, günlük kullanım için son derece uygun. Fakat iş yerlerinde daha ciddi bir görüntüye ihtiyacı olan bayanlar için daha dar kesimlerde ve hatta bele oturan gömlek modelleri de hazırlandı. Bu yılın moda beyaz gömleklerinde, özellikle cep kısımlarında kullanılan ufak işlemeli detaylar da göze çarpan özellikler arasında. Bu tarzda hazırlanan bayan gömlek fiyatları ünlü markaların kreasyonlarında 60 TL’den başlıyor. Daha uygun fiyatlı seçimler için 30 TL’den başlayan fiyatları da görmek mümkün.

 Toprak Tonlarından Gelen Zarafet

 

Bu yılın gömlek trendlerinde bazı markalar, toprak tonlarını tercih ettiler. Bu tonlarda hazırlanan gömleklerin bazılarında ön düğmeler yerine fermuar kullanılıyor. Bu kullanım da son derece rahat bir seçenek oluşturuyor. Toprak tonları ile tasarlanan gömleklerin kol ağızlarında, sarı altın renkli veya toprak tonları ile uyumlu koyu bordo, yeşil gibi renk tonlarından tasarlanan motifler kullanılmış. Özellikle LC Waikiki ilkbahar gömlek kreasyonunda, bu bahsedilen modeller çok dikkat çekiyor. Kullanılan motiflerde Anadolu işlemelerini andıran bir tarz benimsenmiş. Kol ağzından yukarıya doğru uzanan bu işlemeler, gerçekten farklı bir hava yaratmak isteyenler için ideal bir seçim oluşturuyor. Bu kreasyonda hazırlanan bayan gömlek fiyatları modeline ve tasarımına göre değişiyor. Fakat genel olarak 60 TL’den başlayan fiyatlar göze çarpıyor. Bu tarz gömleklerin, marka olmayan tasarımlarının fiyatları çok daha uygun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir