2017 Genç Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür Tunik

Genç tesettürlü hanımlar okulda, evde, sokakta, alışverişte, işte her alanda kendi tarzlarına ve hassasiyetlerine göre tesettür giyim kombinleri elde edebiliyorlar. Tesettür kategorisinde artan bu seçenek çeşitliliği sayesinde tesettürlü hanımların hem sosyal hayatta, hem de iş yaşantısında arık daha da aktif olduğunu söylemek mümkün olabilmektedir.

 

Günlük Giyim Kombinleri

 

Günlük kullanımlarda genç hanımlar tunik- pantolon kombinlerine daha çok yer verebiliyor. Hazır bir kombin olması itibari ile de bu uyumlar tercih edilebiliyor. Ancak tercih edilecek olan tuniğin diz altına kadar uzanması ve seçilen pantolonun bol paça olarak ayak bileklerini kapatacak şekilde olması da önemlidir. Bunun yanında genç tesettürlü hanımlar tesettür giyim kombinleri içerisinde geniş etekler, gömlekler ve mevsimlik hırkalarla da günlük kombinler yapabiliyor. Elbise modelleri arasından da günlük kullanıma uygun pratik modeller seçilebiliyor. Belden büzgülü modeller bu alanda şık ve rahat kıyafet seçimleri arasında yer alıyor.

 

Şık Giyim Kombinleri

 

Özel davetlerde kullanılabilecek kombimler çok daha şık özelliklerde ve özel tasarımlarda olmaktadır. Elbise modelleri içerisinde kibar, zarif ve şık modeller tercih edilebilir. Özellikle yaz kombinleri için üst kısmı beyaz gömlek şeklinde fular detaylı, etekleri pudra renk tonlarının ağırlıkta olduğu çiçekli desenlerden oluşan modeller gençlere özel şık kullanımlar olabilir. Son dönemlerde yazlık kombinler içerisinde yelekli takımlarda çok beğeniliyor. Daha modern bir tesettür giyim kombini olarak kullanılabilir. Ayak bileğine kadar uzanan yelekler, gömlek modelleri ve boru paça pantolonlarla kombine edilebiliyor. Dantelli elbise modelleri ve çift renkli model tasarımları ile de zarif ve kibar seçimler yapılabilir.

 

Ofis Giyim Kombinleri

 

Tesettürlü hanımlar artık çalışma alanında çok aktif olmaktadır. Bu alanda tercih edilecek kombinler arasında tunik- pantolon takımları öne çıkıyor. Geniş etek tasarımları, deri ceket kombinleri, büzgülü elbise modelleri ile yapılan kombinler ofis alanında hem çok şık, hem de çok kullanışlı modeller olacaktır. Jile tarzında elbiseler üzerinde kullanılan bel üzerindeki ceketler kullanılabilir. Tesettürlü hanımlar vücut ölçülerini dikkate alarak elbise seçimleri yapmaları gerekli olacaktır. Aksi halde tercih ettikleri elbiseler zarafetten uzak uyumlar ve tesettür ruhuna aykırı kullanımlar ortaya çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir