2017 Bayan Kot Gömlek Modelleri

Kot gömlek bayan modelleri arasında farklı süslemeler ve tasarımlar ile hazırlanan modeller tarzını ortaya koymak isteyen hanımlar için ilgi odağı oluyor.

 

Kot Gömlek Bayan Modeller Nelerdir?

 

Bayanların özellikle yazın tercih ettikleri giyim unsuru olan kot gömlek, oldukça ilgi gören ürünler arasındadır. Ayrıca kot gömlek bayan modellerinde en çok tercih edilen buz rengi ve açık mavi kot gömleklerdir. En çok ilkbahar ve yaz aylarında tercih ediyor. Aynı zamanda tepeden tırnağa düğmeli olan kot gömlek modelleri ise yapılacak kombinler ile daha şık bir hal alıyor. Bu sezonun en gözde olan kot gömlek bayan modelleri içerisinde işlemeli ve cepli olan koyu renkli gömlekler vitrinlerde yerini alıyor. 2017 ilkbahar yaz modasında ise arka kısmı sarı renkli nakış işlenmiş kot gömlek bayan modelleri yaygındır. Bu sene kot gömlek modasında daha açık olan ve işlemi olan modeller ön plana çıkıyor.

 

Taşlanmış Bayan Kot Gömlek Modelleri Nelerdir?

 

Kot denildiğinde ilk akla gelen taşlanmış modeller hanımların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu sebeple her sene olduğu gibi bu bahar taşlanmış kot gömlek bayan modellerini görmek mümkündür. Özellikle koyu kot rengini üzerine yapılan taşlamalar daha şık bir görünüm yaratıyor. Taşlanmış kot modasından hoşlanmayan hanımlar için koyu renkli gömlek modelleri bu sene moda oluyor.

 

2017 Bahar ve Yaz Mevsimi İçin Kot Gömlek Renkleri Nelerdir?

 

Kot gömlek modellerinde bu sene en çok tercih edilmesi planlanan ve ön plana çıkan renkler beyaz, mavi ve lacivert renklerdir. Hem spor hem de şık görünüm isteyen hanımlar için bu renk tonlarında seçilecek olan kot modeller oldukça havalı bir görünüm sağlıyor. Kot gömlekler ile yapılacak olan kombinler de önemlidir. Dar paça pantolonlar, deri etekler ve mini elbiseler ile kombin yapılan kot gömlekler özel günlerde de kullanılabilir. Her sezon yenilenen modası ile karşımıza çıkan bayan kot gömlek modelleri bu sene de inci detaylı modeller ile yerini zirvede tutuyor. Spor ve şıklığı bir arada yaşatan bu modeller için siyah dar paça pantolon kombinleri en uygun olanıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir