2017 Bayan Gömlekleri Nelerdir?

Bayan gömlekleri; şüphesiz bayan giyimin olmazsa olmaz parçalarında biridir. Çünkü şık ve göz alıcı bir tasarımla tasarlanmış gömleklerle en şık kombinler hazırlanarak, çarpıcı bir stil yaratılabilir. Hele bir de siyah etek ya da pantolon ve farklı farklı tasarım üretilen renk renk gömleğiniz varsa, zengin bir kıyafet çeşidine sahipsiniz demektir. Bu nedenle gömlekler çeşitlilik bakımında geniş yelpaze oluştururlar. 2017 yılında klasik veya spor gömleklerin yanında modern tasarımlı gömlekler de ön planda yer alıyor. Stil sahibi hanımlar için gömlek modellerinde 2017 serisini bir araya topladık.

 

2017’de Modern Kısa Gömlekler Moda

 

2017’nin modern tasarımında gömleklerin boyları iyice kısalmış durumda Özellikle göbek kısmına kadar inmeyen gömlekler ön planda yer alıyor. Bunun dışında klasik ve tunik gömleklerde popülerliğini korumaya devam ediyor. Ancak gömleklerde herhangi bir renk sınırlaması bulunmuyor. Sevdiğiniz ve hoşunuza giden tüm renkleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Çizgili Ve Ekose Gömlekler

 

Çizgili ve ekose bayan gömlekleri 2017 yılında bayanların üzerinden hiç düşmeyecek. Beyaz ve siyah gömlekler başta olmak üzere canlı renk ve çiçek desenleri ile bu sezonun yenilikleri arasında yer almış durumda. Fırfır ve dantel detayları da onlara ayrı bir şıklık ve zarafet katmış.

 

Bayanların Gömlekleri Tercih Etmesinin Nedeni

 

Bayanlar her alanda şık olmak istediklerinden dolayı, sürekli yeni model kıyafet arayışındadırlar. Bu yüzden bayan gömlekleri her sezon; dantelli gömlekler, şifon gömlekler, klasik gömlekler spor gömlekler ve kısa gömlekler olarak farklı farklı tasarımlarla kendini yeniliyor. Doğru parçalarla kombin yapıldığından klasik gömlek ya da beyaz gömlek bile şık bir görünüm sergiliyor. Özellikle çalışan bayanlar, ofis şıklığı için de gömlekleri tercih ediyorlar. Beyaz gömlek olmak üzere pek çok canlı renk ve şık tasarımlara sahip olan gömleklerle şık bir kombin yaratabiliyorlar. Sokak modasında beyaz gömlekler kısa şortla da yakıştığını için yeri bambaşka. Şort beyaz gömlek kombini spor ayakkabı ile bütünleşebileceği gibi, renkli ayakkabı ve dolgu topuk ayakkabılarla da şahane bir stil oluşturacaktır. Bu kombin ile bayanlar günlük şıklığı bile ele alabilirler. Bayan gömlekleri bu sezonda da en şok tercih edilen parçalar arasında ön planda olacak gibi gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir