2017 Bayan Gömlek Modelleri Ve Fiyatları

Günlük giyimde gömlekler, rahat bir seçimdir. Bu nedenle çalışan bayanlar da dahil olmak üzere, genellikle her bayanın gardırobunda birkaç çeşit gömlek bulunur. Gömlekler, bu yılın da modasında önemli bir yer teşkil ediyor. Bu yıl oldukça farklı modellerde gömlekler hazırlandı. Bir hayli avantajlı ve çok amaçlı kullanıma uygun olan bayan gömlek fiyatları da her bütçeye yönelik, uygun fiyatları içeriyor.

 Çok Amaçlı Kullanım İçeren Tarz

 

Bu yılın gömlekleri hem rahat görünüşü ile gündelik kullanımda hem de üzerine eklenen bazı detaylarla, iş yerinde giyimi kolay hale getiriyor. Böylelikle gömlek ve bluz görünümü içeren modellere, bu yıl vitrinlerde sıkça rastlıyoruz. Önden düğmeli olarak tasarlanan bu bluzlar, gömlek görünümündeler. Ancak yakalarına eklenen farba tarzı detaylarla, iş yerlerinde, daha ciddi görünmek gereken toplantılarda giyilebilecek bir duruş elde ediliyor. Yakalarda kullanılan farbalar, göğüs üzerine ve hatta gömleklerin etek kısmına kadar uzanıyor. Bazı modellerde yakada kullanılan farbanın, kol uçlarında da kullanıldığına rastlıyoruz Bu tarz gömleklerde kullanılan düğmeler, kumaştan tasarlanıyor. Bu düğmeler, düğme görevinden daha çok küçük aksesuarlar olarak göze çarpıyor. Bu tarzda hazırlanan bayan gömlek fiyatları 30 TL’den başlayarak, kullanılan kumaşın kalitesine göre 60 TL’ye kadar uzanıyor. Bu gömleklerde genellikle krep kumaş kullanılıyor.

 Oduncu Gömleklerde Yeni Sezon

 

Her zamanın bir vazgeçilmezi olan oduncu gömleklerde bu yıl, daha geniş kareli kumaşlarla tasarlanıyor. Bu kumaşlara kazandırılan ufak detaylarla, iş yerinde spor bir şıklığı yakalamak söz konusu olacak. Buna göre, genelde bol bir kesime sahip olan oduncu gömlekler, biraz daha bedene oturan bir kesimle sunuluyor. Bu gömleklerin yakalarında kombinlenen kurdele veya şifon tarzı parçalarla, farklı bir şıklık elde edilmek planlanmış. Gömleklerin ceplerinde ise, ya kumaşın karelerinde görülen renklerden biri ya da zıt ve farklı bir ton uygulanarak, çarpıcı bir detay sağlanmaya çalışılmış. Oduncu gömleklerin renklerinde, kırmızı ve bordo tonlarının hakim olduğunu fark ediyoruz. Ancak bu yıl geri dönen fuşya ve pembe tonları da hayli baskın. Oduncu tarz bayan gömlek fiyatları 25 TL ve 50 TL arasında değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir