2017 Bayan Gömlek Modeleri Ve Fiyatları

2017 bayan gömlek modelleri ve fiyatları gömlek severler tarafından merak edilmektedir. Gömlek, şık ve rahat olduğundan birçok bayanın ilk kıyafet tercihlerindendir. En güzel, en şık kombinler gömlekle yapılan kombinlerdir. 2017 bayan gömlek modelleri ve fiyatları bir önceki seneyle aşağı yukarı aynıdır. Bu sene de spor gömlekler modadır. Spor gömleklerin kombini pantolonla olmalıdır.

 

Nasıl Gömlekler Tercih Edilmelidir?

 

Canlı renkler bu sene moda olduğundan dolayı, canlı renklere sahip gömlekler tercih edilmelidir. Geçen sene olduğu gibi bu sene de çizgili gömlekleri çok göreceğiz. Çiçek desenli gömlekler ise, bu senenin farklı gömlek modasını oluşturacak. Gömleklerde fırfır ve dantel ayrıntısı fazla tercih edilmese de, gömleklere şık bir tarz oluşturmaktadır. Saten gömleklerin ağır olmasından dolayı kombin yapması oldukça zordur. Saten gömlekler iş toplantılarında tercih edilmelidir. Saten gömleğinizi, gömleğinizle uyumlu renkteki bir pantolonla ve klasik bir ayakkabıyla kombin oluşturabilirsiniz. Kısa gömlekler bu sene çok moda olduğundan dolayı tercih edebilirsiniz. Uzun kollu bir gömlek giymeyi düşünüyorsanız muhakkak aksesuar takmalısınız. Çıtçıtlı düğmeli gömlekler, sizi daha şık ve alımlı gösterecektir.

 

Eğer ne giyeceğinize karar veremiyorsanız, beyaz renkli bir gömleğin şıklığı kullanabilirsiniz. Beyaz gömlek, belki modası geçmeyecek olan tek gömlektir. Pamuk, keten, ipek kumaşlı beyaz gömleklerle kombin oluşturması oldukça basit ve zahmetsizdir. Gömleklerinizin üzerine bir hırka ya da ceket giyebilirsiniz. Gömleklerinizi pantolon, şort ve etekle kombin edebilirisiniz. Tercih tamamen size kalmış durumda.

 

2017 Bayan Gömlek Fiyatları

 

2017 bayan gömlek modelleri ve fiyatları giyinmeyi tercih edeceğiniz mağazaya göre değişiklik gösterir. 20 TL’ye şık bir gömlek bulabileceğiniz gibi 250 TL’ye de şık bir gömlek bulabilirsiniz. Fiyatlar arttıkça şıklık artmaz. Vücut ölçünüze uygun giyinmeniz ve doğru kombin şık olmanızı sağlar. 2017 bayan gömlek fiyatları geçen seneyle aşağı yukarı aynıdır. Fazla artış görülmemekle birlikte yeni gömlek modelleri türemiştir. Kişinin bütçesine uygun şık gömleği bulması, vücudunu tanıdığı sürece zor değildir. Tarzınıza uygun gömleği en ekonomik şekilde almak istiyorsanız, yakınınızdaki mağazaları dolaşmak yeterli olacaktır. Gömleğin fiyatı ve yakışması kadar sizin gömleğin içinde rahat olmanız da aynı derecede önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir