2017 Bayan Gömlek Modası

Gömlek bayan giyiminin en vazgeçilmez parçaları arasındadır. Kaliteli kumaştan üretilmiş ve başarılı tasarıma sahip bir gömlek her ortama uyum sağlar ve istenen şıklığı yakalar. En iyi kıyafet kombinlerinizi de gömlekler ile oluşturabilirsiniz. Sadece siyah renk pantolonunuza farklı tasarıma ve desenlere sahip gömlekler ile birçok kombin oluşturabilirsiniz. Bu yüzden gömlek üreticileri, gömlekleri birçok tasarıma sahip olarak üreterek üründe ki çeşitliliği arttırdı ve bayan gömlek fiyatları üretimin çeşitliliğinden nasiplenerek tüm gelir guruplarına hitap ediyor.

 

2017 Gömlek Modası

 

Bu yılın moda tasarımları arasında gömlek boyları iyice kısalmış ve göbek kısmına inmeyerek karın deliğini açıkta bırakan gömlekler oldukça moda. Fakat klasik tasarımlardan etkilenenler için tunik modellerde ön plana çıkıyor. 2017 yılı modasında gömlek renklerinde birçok renk hattı ortaya çıkarken renk çeşitliliğinde bir sınır bulunmuyor. Başta siyah ve beyaz renklere sahip gömlekler bu yılın en çok tercih edilen renkleri arasında yer alıyor. Ürün raflarında çizgili ve ekose tasarımları da gömlekler görmekte mümkün. Ayrıca bayan gömlek fiyatları bu sene birçok kombin oluşturmaya müsait durumdayken pantolon seçiminin doğru tercih edilmesiyle düz beyaz renge sahip gömlekler iddialı bir görüntü ortaya çıkarır. Gömlekle birlikte kombin oluşturan ayakkabı da gömleğin karakterini oluşturur. Spor bir ayakkabı ile giyilen gömlekler spor bir görüntü ortaya çıkarırken klasik bir ayakkabı ile giyilen gömlekler ağır bir görüntü sunar. Bu sene renk çeşitlilikleri arasında şeker pembesi, haki yeşil ve mavinin her tonu kullanıldı. Aynı zamanda son birkaç yıldır çiçek desenli işlemeler bu sene yine revaçta.

 

Gömlek Giyerek Spor Bir Görüntü Nasıl Yakalarız?

 

Gömlekleriyle birlikte spor bir görüntü yakalamak isteyenler kare desenli ve uzun salaş gömlekleri tercih etmelidir. Boyu uzun gömlekleri hem tayt ile hem dar kot jeanlarla kombinlemeniz mümkün. Kombini tamamlamak için uzun çizmelerinizi de kullanabilirsiniz. Ayrıca bahar dönemlerinde kombininiz ile uyumlu bir penye giyerek gömleğinizi belinize bağlayarak oldukça şık görüntü elde edebilirsiniz.

 

Kot Gömlekle Neler Giyilebilir ?

 

Modası kolay kolay geçmeyecek her dönemde revaçta olan kot gömlekler dört mevsim giyilebilme özelliğinin yanı sıra bu sene sonbahar modasında yerini alacak. Kot gömleğinizi deri pantolon ve deri çizmelerinizle kombinlediğiniz de spor ve şık bir görüntü yakalamak oldukça kolaydır. Bayan gömlek fiyatları bu yıl makul tutulmuş ve tüm bayanların gömlek kombinleriyle şıklığını arttırmaları mümkün gözüküyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir