2017-2018 Kış Modasında Öne Çıkan Modeller Nelerdir?

 

Modayı yakından takip edenler her sezon vitrinlere çıkacak olan ürünleri merakla beklerler. Sonbaharın gelmesiyle birlikte değişen mağaza reyonlarında öne çıkan model, renk ve kalıplar estetik açıdan kendine özen gösteren bayanların dikkatini çekmeyi başardı.

 

Tesettür Giyimde Kaliteli ve Zarif Modeller

 

Son dönemlerin en fazla gelişen sektörlerinden birisi olan tesettür giyim, moda dünyasını da yakından takip ederek hanımların kendilerine yakışanı seçmelerine yardımcı oluyor. Sade çizgilerin ön plana çıktığı Sonbahar-Kış modasında renklerde mevsim ihtiyaçlarına özel olarak seçilmiş. Eşarplarda ön plana çıkan canlı renkler, metal aksesuarlardan ilham alınarak hazırlanan üst giyim modelleriyle uyumlu bir şekilde kullanılabilir.

 

Şıklık ve uyumun bir bütün olarak değer kazandığı moda dünyasında renk seçimleri ten rengiyle uyumlu olarak yapılabilir. Manto, kap ve pardösülerle sağlanan şıklık kullanılacak şal ve atkılarla zengin bir hale getirilebilir. Belden kemerli üst giyim modelleri kendine ve fiziğine güvenen kadınların en güncel tercihi olabilir.

 

Sonbahar-Kış Modasının Teması: Özgürlük ve Şıklık

 

Mağaza reyonlarından veya online satış kanalları üzerinden yapılacak alışverişler, rahat bir kullanım için özgürlük ve şıklık konsepti ön plana çıkarılarak hazırlanmış. Tesettür giyimde dikkat çeken aksesuarlar, ayakkabı, çanta ve eşarp uyumu bir bütün olarak değerlendirilerek her ortamda fark yaratılması sağlanabilir.

 

Sezonun en çok kullanılan renkleri arasında mevsime en çok yakışan gül kurusu, çimen yeşili, hardal sarısı ve toz pembe gibi tonlar damgasını vururken henüz yaz sezonundan çıkamayan veya çıkmakta zorlananlar içinde soft tonlar dikkat çekiyor. Güncel, pozitif ve enerjik bir ruhla tasarlanan koleksiyonlar genç ve orta yaşlı tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarıyor.

 

Zamansız Şıklığın Öncüsü Temalar

 

Kusursuz bir zarafet arayanlar için her sezon yeniden yaratılan moda dünyası, modern ve etnik çizgileri en doğru şekilde bir araya getirerek kullanışlı ve her zaman şık görünmek isteyenlere doğru alternatifler sunuyor.

 

Eşarptan giyime, çantadan güneş gözlüğüne kadar bir bütün olarak değerlendirilen kıyafet seçimiyle fark yaratanlar göz önünde tuttukları detaylarla şıklıklarını da konuşturabilirler. Göz kamaştıran bir sadeliği kontrast renklerle yakalama becerisini gösteren hanımlar, yarattıkları kendilerine özgü modayla da çevrelerindeki kişilere öncü olmayı sürdürüyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir