Kabarık Tesettür Abiye Modelleri

 

Günümüzde tesettür abiye kategorisinde tesettürlü hanımlar için çok farklı ve şık tasarımlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Her sezonda farklı renk tonları öne çıkıyor. Kullanım alanlarına göre modeller ve desenler tercih ediliyor. Tercih edilen elbise modellerine uygun olarak eşarp, ayakkabı ve çanta kombinleri ile de çok şık uyumlar elde edilebilir.

 

Dantelli Kabarık Modeller

 

Dantel bayanların kıyafet seçimlerinde her zaman için zarafet anlamı taşır. Tesettür kategorisinde de çok beğenilen danteller, tercih edilecek kına, nişan gibi kullanımlar için çok hoş modeller oluşturmaktadır. Birkaç dönemden bu yana mürdüm renk tonu çok şık olmaktadır. Safran renk tonlarında düz bir elbise üzerinde mürdüm renk tonlarında dantelli bir tasarımın üzerinde yine parlak safran renk tonlarında bir şal tercih edebilirsiniz. Özellikle püsküllü şallar tesettür abiye modelleri üzerinde modern bir ifade oluşturuyor. Kendinden desenli modellerde oldukça hoş olmakta; beyaz üzerine pudra renk tonlarında çiçek motifleri ve etek kısımlarında tamamen pudran tonlarında şık bir model oldukça hoş olacaktır.

 

Renkli Tesettür Elbise Modelleri

 

Aynı renk tonlarında üzerinde altın renk tonunda işlemeler olan modellerde nişan töreninin en göz alıcı bayanı olmanızı sağlayacaktır. Kabarık modeller daha çok özel davetlerde tercih edilmektedir. Bordo üzerinde gümüş işlemelerde oldukça şık durmakta ve mercan gibi daha soft renk tonları üzerinde açık renk tonlarında çiçeklerden oluşan detaylarda çok şık kullanımlar oluşturmaktadır.

 

Bakır Renk Tonunda Tesettür Elbise Modelleri

 

Bakır renk tonu son dönemlerde moda dünyası içerisinde çok fazla tercih edilmektedir. Bu alanda tesettür abiye modelleri üzerinde de çok şık ve çok hoş kombinler oluşturmaktadır. Eteklerde çok fazla kabarık olmayan tarlatanlar kullanıldığında şık davetlerde kullanabileceğiniz modelle tercih edebilirsiniz. Eteklerde kullanılan sade bakır renk tonunda modellerde bellerde kuşak yerine kullanılan parıltılı taşlı kemeler ve üst kısımda yer verilen krem renk üzerinde bakır işlemeler çok hoş bir model olmaktadır. Pınar Şems özel tasarım modeller içerisinde bu şekilde tasarımlar bulunuyor. Bu tarz bir model parıltılı bakır renk tonunda bir çanta ve püsküllü bir şal ile çok şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir