Bu Yılın Tesettür Modasına Neler Hakim Olacak?

tunik

 

Bu Yılın Tesettür Modasına Neler Hakim Olacak?

 

Tesettürlü ve modayı yakından takip etmek isteyen bayanlar bu yıl tesettür kıyafetlerinde hakim olacak çizgileri merak ediyorlardır. Merak edilen tüm sorularınızın cevabını sizler için özenle hazırladığımız makalemizde bulabilirsiniz. İşte bu yılın vazgeçilmeyecek modelleri:

 

1- Tesettür giyim de dış kıyafet olarak bir anda popüler olan ve popülaritesi her geçen gün daha çok artan feraceler, bu yıl çiçeklerle bezenecek. Kimi zaman yer yer rastlayacağınız çiçek desenlerine kimi zaman kollarda rastlayabilirsiniz. Bazen de çiçek desenlerinin feraceyi komple kapladığını görürseniz de hiç şaşırmayın. Çiçek desenli modeller bu yıl yalnızca feraceleri süslemekle kalmayacak, aklınıza gelebilecek birçok giyim türünde çiçek desenleri yer alacaktır.

2- Tesettürlü bayanların rahatlığı ve son derece kullanışlı olması bakımından severek kullandıkları tunikler de ise her yıl popüler olmayı başaran şifon kumaşlı tunikler bu yıl da revaçta olacak. Ayrıca tunikler de zımba, fermuar ve taş aksesuarları son derece ilgi görecek. Kol manşet veya uçlarında düğme bulunan tunikler de bu yılın göz bebeği konumunda olacak. Spor giyimi seven bayanlar da bu yıl unutulmayarak onlar için çizgi film karakterleri ve çeşitli imojelerle bezenmiş tunikler vitrinlerde olacaktır. Hamile bayanlar için ise bunların yerine bebek figürleri ile bezenmiş son derece şık ve rahat tunikler göze çarpacaktır. Bu yılın tuniklerin de asimetrik kesimleri ve piliseleri de unutmamak gerekir. Bu önerileri dikkate alarak tunik alışverişi yapmanız nacizane tavsiyenizdir.

3- Dış kıyafet olarak çok eskilerden günümüze kadar gelmiş olan pardesüler de eskisi kadar popüler olmasa da bir kesim tarafından hala tercih edilmektedir. Pardesü de koyu renkler bu yıl raflardan kaldırılıp yerini daha çok açık renklere bırakacaktır. Taba, tozpembe, açık mavi, vizon gibi renklerin vitrinleri süslediğine şahit olabilirsiniz. Siz de pardesü şıklığından vazgeçemeyenler arasında iseniz; bu yıl mutlaka bu renkler de açık tonları tercih etmelisiniz.

4- Tesettür dünyasının vazgeçilmez dış kıyafetlerinden biri olan kabanın ise bu yıl kol ve yakasında kürk detaylarını görmeniz muhtemeldir. Kürk detaylı bu kabanlar ile son derece şık olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Online alışveriş için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir