2017 Tesettür Elbise Yaz Koleksiyonları HAngileridir?

tesettür elbise modelleri

 

Pek çok tesettür markası her sezon koleksiyonlarında tesettür elbise modellerine çok fazla özen gösterirler. Çünkü tesettürlü hanımlar günlük kullanımlarda, ofis alanlarında, şık davetlerde farklı tesettür elbiseleri ile çok daha zarif ve şık kombinler yapabiliyor. Yeni sezonun en iddialı renkleri ise saks mavisi ve erguvan pembesi olmaktadır. Orijinal tasarımları, göz alıcı renkleri yeni sezon elbiseler tesettürlü hanımların farklı ihtiyaçları için kullanabilecekleri özel seçenekler arasında yer alıyor.

 

En Trend Elbise Modelleri

 

Kollarda, yakalarda ve bellerde kullanılan pul payet işlemeleri çok şık kullanımlar olmakta ve yeni dönemde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bunun yanında güpür detaylı modellerde turkuaz mavisi renk tonu ile oldukça hoş kombinler oluşturabiliyor. Sade renkli modellerde belden bağcıklı tasarımlar öne çıkmakta ve güpür detayları ile hareketlendirilirken çiçek motifli modellerde göğüsler üzerine kadar uzanan yakalar çok zarif bir imaj oluşturmaktadır.

 

Tül detaylı Elbiseler

 

Hiçbir sezon modasını kaybetmeyen özellikleri ile tül detaylı tesettür elbise modelleri tesettürlü hanımların en şık seçimleri arasında yer alıyor. Mürdüm renk tonunda modeller birkaç sezondan bu yana oldukça trend olurken desenli modellerinde etek ve kollarında kullanılan dantelleri de kibar bir model ortaya çıkarmaktadır. Kol kısımlarında geniş bir şekilde dökülen tül detaylar özellikle petrol ve saks mavisi renk tonlarında modern bir çizgi oluşturuyor.

 

Belden Bağcıklı Modeller

 

Geçen sezondan bu yana belden büzgülü modellerde çok beğenilmektedir. Özellikle eteklerde kullanılan sık pileler zarafet getirmektedir. Bazı modeller daha sade tutularak sadece yaka kısımlarında fular tarzında detaylara yer verilebiliyor. Belden bağcıklı tesettür elbise modellerinde ise kısımlarında kullanılan dantel detayları elbiseye şık bir hava katmaktadır. Yarasa kollu modellerde son birkaç dönemden bu yana farklı tasarımlarla en trend modeller arasına girmeyi başarıyor.

 

Belden büzgülü modeller yaz aylarında hem çok konforlu, hem de çok zarif seçenekler arasında yer alacaktır. Tesettür ruhuna uygun kullanımları ile de bu modeller günlük kullanımların yanında abiye olarak ta tercih edilebilecek hoş tasarımlar arasında yerini almaktadır. Omuz kısımdan itibaren yakayı tam tur olarak dönen fırfır detayları da yeni sezonun en gözde detayları arasında sayılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir